Ny samarbeidsparter: Kårvatn Fjellutstyr

Trondheim Randoneeklubb er stolte og ydmyke over å kunne presentere Kårvatn Fjellutstyr som vår første samarbeidsparter!!


Kårvatn Fjellutstyr og Kårvatn Handelskompani AS er drevet fram av lidenskap for topptur og generelt friluftsliv. De er importør og distributør av noen av de sterkeste merkevarene i verden innenfor lett topptur, vinterfriluftsliv, sommerfriluftsliv og fjelløping.


Samarbeidsavtalen innebærer at våre medlemmer vil få 30% rabatt på alle kjøp i deres nettbutikk. Det vil også bli designet en egen klubbdress fra Crazy Idea som vil være tilgjengelig sesongen 20/21, gitt at vi får 15-20 bestillinger. For å få tilgang til klubbens egen rabattkode hos Kårvatn Fjellutstyr må du ha betalt medlemsavgift hos Trondheim Randoneeklubb inneværende sesong. Ta kontakt på trondheimrando@gmail.com.



103 visninger0 kommentarer

Siste innlegg

Se alle